Archiwum lipiec 2003


lip 31 2003 Bez tytułu
Komentarze: 2

nudy, nudy i jeszcze raz nudy, nie ma już chyba nic do roboty w tej Górze, jeszcze an dodatek u mojego brata w pokoju zacząl się romont, nom i trzeba pomóc, no jeszcze na dodatek nie wiem co mam pisać, hehehe, serio mówie, sama już niewiem, no do szkoly za miesiąc trzeba iść, ale z jednej strony to się chce iść a z drugiej nie, chce się iść bo są przewry i z calą kalsą z nowu się będzie pól dnia przebywalo, a nieche się bo jak się myśli o nauce to się wszystkiego odechciewa, a chodzi mi zwaszcza o matme!!! to jest chyba przekleństwo dla caej mojej klasy!!!! dobra ja niewiem co już pisać więc kończe, 3majcie się wszyscy cieplutko!!!! a te kwiatki co są niżej to dla was!!!!!

     
1o9n8a8 : :
lip 29 2003 Bez tytułu
Komentarze: 3

siemka all!!!! ale mnie tu już dlugo nie bylo, hehe, no bo mi się niehce zabardzo, no i wlasnie przede mna męczący tydzien bo u mojego brata w pokoju zaczyna się remont, hehe, jakos to zniose, chyba , ehhehe, a tak poza tym to nie mam co pisać, nom , ahaaaaa najważniejsze komóreczke mam, hehe, taką wiśniową obudowę ma, heheh, taka ladna jest, i zgrabna, hehe i wogóle, mówie wam, tylko pozazdrościć, hehe no to po all!!!!!! 3majcie się !!!!       CMOK!!!

1o9n8a8 : :
lip 25 2003 Bez tytułu
Komentarze: 1

dawno już tu niebylam, ale to z nudów te braki, bo mi się na kompa nie chce wchodzić :) a tak wogóle to nie mam co pisac i co robić, i niechce mi się nic, a tam szkoda gadac 3majcie sie ludziska!!!!

1o9n8a8 : :
lip 21 2003 Bez tytułu
Komentarze: 2

ale dzisiaj by siuper dzień!!!, hehe takie by mogly być caly czas!!!! ehhe, nom to zaczynam opowiadać, zadzwonila do mnie rano babcia, że jak chcem to mogę sobie przyjechać, a mieszka ona  Grabownie, heeh, no to zadzwonilam do mojej psiapsiolki Anidelka, żeby ze mną pojechala, naszczęscie się zgodzila, hhe jechalismy lasem!!!, ale wracalismy jezdnią nom kiedy dojechalismy chwile odpoczelismy, jechal z nami moj brat!! no babcia zrobila nam jesci wogole i fundnęla lody, hehe , fajna mam babcie!!! no dziadka tez!!!!, hehe no i potem laźilyśmy sobie po wsi i zwiedzalyśmy, hehe, stare ruiny, heeh i jadlyśmy śliwki, heeh dobre byly, hhe pycha!!! no potem to usiadlysmy sobie na lawce przed domem, ja mialam krotkie spodenki tak pod sam tylek , heeh i tak sie opalilam, eheh wiecie jak to smiesznie wyglada??? heheh, Ameri tak samo ma, eheh tylko że troche mniej widać!!!, no teraz to mnie tak nogi pieką i bolą, hehe, że nieidzie wyrobyć, heh, no potem to poszliśmy do mojego kuzynostwa, i tak se siedzieliśmy, potem to niestety musieliśmy już do domu jechać, ale kiedyś powtórzymy ten wyjazd, mam nadzieje!!!!!!! eheh, a glowa mnie teraz tak boli od slońca, ze nie moge wytrzymac!!!!!, ale trudno, caly dzień tak szybko mi zlecial, ze nawet tego niezauważylam, eheheh, ale siuper bylo!!!!!! mowie wam, hehe, wcale sie nie nudzialam, ahaaaa walsnie ja i ameri gralysmy w siatke przeciwko mojemu bratu hehe no i tak oszukiwalysmy ze kiedy zyskalysmy przwage punktowa, to powiedzialysmy ze juz koniec gry, hehe, no i tak wygralysmy z nim ,hehehe nawet babcia z dziadkiem sie smiali!!!!!!! eheheh, 3majcie się all!!!!!!!!

1o9n8a8 : :
lip 19 2003 Bez tytułu
Komentarze: 3

hehehe, a mi się znowu nudzi!!! i za gorąco trochę jest, hehe, ale tak poza tym to wszystko ok!!! CHCIALABYM ZLOŻYĆ SERDECZNIE ŻYCZENIA DAWIDOWI (EMINEMOWI) KTÓRY MA DZISIAJ 18 URODZINKI, NO DAWID DUŻO ZDRÓWKA, SZCZĘŚCIA, POMYŚLNOŚCI, FAJNEJ LASKI, SPELNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ I TEGO CO SOBIE  ŻYCZYSZ!!! 3MAJ SIĘ!!!  anidelko moje koffane ja doszlam do pewnego wniosku o którym musisz sie bardzo, ale to bardzo szybko dowiedziec(pilne) dotyczy zgadnij kogo, eheh napewno się domyślisz, kurde ja niewiem co mam dzisiaj pisać, jakoś natchnienia nie mam, napisze krótko ZDRÓWKO DAWIDA!!! P.S. Milej zabawy!!!

 

    
1o9n8a8 : :